دانلود تمام نسخه های نرم افزار PhoenixSuit به همراه آخرین ورژن

دانلود تمام نسخه های نرم افزار Phoenix Suit به همراه آخرین ورژن

نرم افزار فونیکس سوئیت ابزار کوچکی است که به شما اجازه می دهد تا رام های رسمی با CPU A23 , A33 و با فرمت (img) را فلش کنید. در این پست تمامی ورژن ها به علاوه آخرین ورژن این نرم افزار در اختیار شما قرار میگیرد که به راحتی میتوانید از آنها استفاده کنید

line-001

line-001

ویژگی های این نرم افزار

فلش رام

نرم افزاری است که به راحتی میتوانید تمامی تبلتهای با CPU A23 , A33 را با آن فلش کنید. و فایل های دانلود شده با فرمت img رو توسط نرم افزار انتخاب کرده و تبلت خود را به سیستم وصل کرده و فلش کنید.

فلش فایل ریکاری با فرمت img

توسط این نرم افزار میتوانید فایل ریکاوری با فرمت img را روی تبلت خود رایت کنید .به سادگی شما میتوانید قسمتی از رام رسمی را توسط نرم افزار انتخاب کرده و فلش کنید.

فلش فایل بوت با فرمت img

این قسمت نیز همانند قسمت ریکاوری انجام می شود یعنی توسط این نرم افزار میتوانید فایل بوت با فرمت img را روی تبلت خود رایت کنید .به سادگی شما میتوانید قسمتی از رام رسمی را توسط نرم افزار انتخاب کرده و فلش کنید.

قسمت مربوط به تب APK

توسط این قسمت از نرم افزار میتوانید از اطلاعات دستگاه خود بکاپ گرفته و بعد از فلش آنها را دوباره به دستگاه بازگردانید. و همچنین میتوانید فایل های اندروید با فرمت APK را نصب کنید. 

درصورتی که تبلت شما رمز پترن یا رمز دیگری داشته باشد درصورتی که usb debug دستگاهتان فعال باشد با استفاده از گزینه Recovery میتوانید دستگاه خود را به حالت ریکاوری برده و رمز دستگاه خود را بردارید ( توجه داشته باشید در این صورت تمام اطلاعات دستگاهتان از بین می رود)

line-001

دانلود ورژن های مختلف نرم افزار 

PhoenixSuit v1.04

PhoenixSuit v1.05

PhoenixSuit v1.06

PhoenixSuit v1.07

PhoenixSuit v1.08

PhoenixSuit v1.09

PhoenixSuit v1.10-Latest

line-001

تهیه توسط تیم مارکت رام

0 دیدگاه ثبت شده است

برای ارسال نظر لطفا ابتدا وارد شوید