درباره ما

درباره ی تیم

درباره تیم  مارکت رام

تیم نرم افزاری سایت Marketrom ، از آبان سال 95 به صورت یک سایت تخصصی در رابطه با ارائه به روزترین رام های اندرویدی به هم میهنان گرامی کار خود را به صورت حرفه ای شروع کرد. با این حال ما در تمام این مدت خلاء نبود یک سایت جامع ، به روز ، کاربرپسند و از همه مهمتر نبود یک سایت با مدیریت ، نظارت و پشتیبانی قوی در حوزه ارائه رام های معتبر اندرویدی را حس کردیم. همین هم ما را بر این داشت تا سایت تخصصی Marketrom را با هدف تکمیل این خلاء و ارتقا سطح دسترسی همه کاربران عزیز پایه ریزی و ارائه دهیم.
اهداف اصلی تیم Marketrom ارائه رام های معتبر و تست شده به کاربران عادی و متخصص این رشته است. به طوری که در تمام مراحل کار شانه با شانه در کنار کاربران و مشتریان سایت باشیم.
همه تلاش ما بر این است که کاربران را مانند همکاران تیم خودمان دانسته و برای آنها در وقت و هزینه تا حد امکان صرفه جویی کنیم.
گروه Marketrom در ابتدا فقط از دو متخصص نرم افزار تشکیل شده است که با اطلاع رسانی ، آموزش و رفع مشکلات کاربران به صورت سطحی و با دید یک وظیفه ساده می پردازد . اما با پیشرفت هرچه بیشتر سایت و استقبال روزافزون شما بازدید کنندگان گرامی برآن می شویم که از متخصصان بیشتری مشورت و راهنمایی دریافت نماییم تا بتوانیم آن طور که شایسته شما همراهان عزیز است، خدمت رسانی کنیم.